Nocne spacery po rozświetlonym Singapurze

Tagi :

Nocne spacery po rozświetlonym Singapurze

Singapur · Podróże 2019-10-10
Singapur robi największe wrażenie po zachodzie słońca. Można spacerować po nim godzinami wpatrując się w migoczące naokoło światła.

Oświetlenie Singapuru jest niesamowite. Podświetlony jest każdy budynek, most, ławka czy drzewo. Stwarza to niesamowitą atmosferę, szczególnie sprzyjającą romantycznym spacerom :) Temperatura w końcu staje się przyjemna, a wysoka wilgotność tak nie doskwiera. Miasto zaczyna żyć.

Przy okazji nocnego podziwiania Singapuru warto zobaczyć świetlno-wodny POKAZ SPECTRA. Jest to 15-minutowe bezpłatne show łączące ze sobą światło, wodę i muzykę.  Odbywa się każdego dnia o 20 i 21 (w piątek i sobotę również o 22) na placu Event Plaza przed hotelem Marina Bay Sands. Żeby w pełni poczuć pokaz, najlepiej podziwiać go ze specjalnie przygotowanych ławek dla publiczności. Niestety my nie zdążyliśmy dobiec i oglądaliśmy go z mostu z wysokimi barierkami bardzo żałując, że nie jesteśmy bliżej. Ale nawet z naszego, mało atrakcyjnego miejsca,  pokaz zrobił na nas ogromne wrażenie.

Galeria zdjęć
Podróże NAJNOWSZE
blog comments powered by Disqus